• 2011/12

• Licealiada 2011

Piłka ręczna

W ramach rejonowej Licealiady w piłce ręcznej chłopców nasza drużyna pokonała ZS nr 2 w Sanoku 22:7 i ZSL w Ustrzykach Górnych 25:5. Uzyskując I miejsce w zawodach awansowała do półfinału wojewódzkiego który odbędzie się w naszej szkole 20 grudnia (tj. wtorek) o godz.10'00.

W turnieju dziewcząt udział brały 4 szkoły ponadgimnazjalne: II LO Sanok, I LO Lesko, ZSL w Ustrzykach Górnych i LO Brzozów. Po dzielnej walce nasze dziewczyny uzyskały II miejsce i również awansowały do półfinału wojewódzkiego. Wyniki dziewcząt: Brzozów : Lesko13:4, Brzozów : Sanok 9:13, Brzozów : Ustrzyki 12:9, Sanok : Ustrzyki 11:7, Lesko : Ustrzyki 3:8, Lesko : Sanok 4:11.
          GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Awans piłkarzy ręcznych do Finału Wojewódzkiego !!!

W dn. 20. XII. 2011 r. odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej chłopców. Po zaciętej walce nasi „szczypiorniści” wywalczyli awans do finału wojewódzkiego Licealiady. Drużyna z drugiego  miejsca walczy o awans do finału w turnieju barażowym. Gratulujemy i liczymy na medal w finale wojewódzkim Licealiady!!!

Skład drużyny: Kielar Damian, Leń Dawid, Smela Dawid, Chęć Jakub, Kruczek Piotr, Heret Krystian i Mateusz, Żmuda Jakub, Leń Karol, Sowa Sebastian, Ogrodnik Rafał, Wawczak Karol, Szarek Robert, Prajsnar Łukasz, Konrad Zajdel, Czuba Dawid, Wolanin Patryk,

Tenis stołowy

7 listopada 2011r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie zostały rozegrane zawody drużynowego tenisa stołowego w ramach powiatowej licealiady. W kategorii chłopców I miejsce zdobyli chłopcy z naszej szkoły w składzie: Wojtowicz Karol, Florek Szymon, Leń Krzysztof. W kategorii dziewcząt Aleksandra Barańska, Brygida Tymczak oraz Karolina Walczak zajęły II miejsce również premiowane awansem na zawody rejonowe w Ustrzykach Dolnych.

Licealiada powiatowa tenis stołowy dziewczat i chłopców ZSB -Brzozów

Kolejne zawody rejonowe tenisa stołowego w Ustrzykach Dolnych w dniu 05.12.2011r. zakończyły się sukcesem naszych dziewcząt które uplasowały się na II miejscu z awansem na Finał Wojewódzki.Gratulacje.

Rejonowe Zawody tenis stołowy dziewcząt Ustrzyki Dolne 2011

W rywalizacji rejonowego konkursu tenisa stołowego chłopców w Ustrzykach Dolnych zawodnicy z naszej szkoły: Wojtowicz Karol, Szymon Florek i Krzysztof Leń zajęli III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rejonowe Zawody tenis stołowy chłopców Usztrzyki Dolne 2011

Szachy

16 listopada  2011r. w naszej szkole odbyła się rejonowa licealiada w szachach drużynowych. I L.O. w Brzozowie reprezentowali: Kinga Opalińska, Wojnicki Arkadiusz, Tomasz Jaskółka oraz Karol Winiarski którzy zajęli III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.