• Spotkanie z rodzicami

• W dniu 28.09.2017 r. (tj. czwartek) o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I Liceum , natomiast o godz. 17.00  spotkanie trójek klasowych uczniów klas III oraz wszystkich rodziców chętnych do włączenia się w organizacje studniówki.

Porządek spotkania:

Godz. 16.00- spotkanie z Dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej

Godz. 16.30 – spotkanie z wychowawcami klas I w następujących salach:

Klasa 1 A – s.20

Klasa 1 B - s. 104

Klasa 1 C- s. 108

Klasa 1 D – s. 107

Klasa 1 E – s. 53

Godz. 17.00- spotkanie z rodzicami uczniów klas III w sali 105.

• Zmana podziału godzin

• Na stronie szkoły opublikowany został poprawiony podział godzin obowiązujący od poniedziałku ( 11.09.2017)

• Nabór wniosków -Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych- Marszałka Województwa Podkarpackiego

• Marszałek Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem na stronie http://podkarpackie.edu.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania-2

Terminy:

od 11 do 25 września 2017 r. – uczniowie/uczennice klas pierwszych, drugich  i trzecich liceów ogólnokształcących oraz uczniowie/uczennice klas drugich i trzecich gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018.

• Ostateczny termin złożenia wniosków o stypendium

• Informujemy , że ostateczny termin złożenia wniosków o przyznanie stypendium Powiatu  Brzozowskiego za wyniki w nauce  upływa dnia 06.09.2017r.