• Światowy Tydzień Przedsiębiorczosci  w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie
          • Światowy Tydzień Przedsiębiorczosci w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie

• W ramach tematu "Prowadzenie działalności gospodarczej "z podstaw przedsiębiorczości   planowane jest przeprowadzenie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  w dniach  15-16 listopada 2017r.

W tych dniach zorganizowane zostanie wyjście z młodzieżą do zakładu produkcyjnego ARTGOS S.A.  w Brzozowie.

Uczniowie  będą  zapoznani:

-  z organizacją i zasadami  funkcjonowania Spółki Akcyjnej.

- z zasadami  produkcji wyrobów na różnych stanowiskach pracy

- z zasadami funkcjonowania działu marketingowego  (np: promocja, reklama produktów itp.)

- z zasadami zbytu wyrobów

- z  organizacją i funkcjonowaniem działu  transportu

• Konkurs Języka Angielskiego LINGUA. PLUS

• Informujemy, że w dniu 27.10.2017r (piątek) o godzinie 9.45  (lekcja 3) odbędzie się Konkurs Języka Angielskiego LINGUA.PLUS. Wszystkich uczniów, którzy zgłosili swój udział w tym konkursie, prosimy o zapoznanie się listami uczestników i przydziałem do sal lekcyjnych.
            Listy uczestników znajdują się na tablicy ogłoszeń na I piętrze obok sali 107.
            Prosimy o punktualne zgłoszenie się zainteresowanych do przydzielonych sal lekcyjnych.