• Wykład motywacyjny

• Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 5 listopada o godzinie 1045 na sali gimnastycznej odbędzie się wykład motywacyjny prowadzony przez Nauczyciela Roku 2008 - Pana Dariusza Kulmę.
            W wykładzie uczestniczą klasy II i III.

• Zajęcia piłki koszykowej

• Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia z piłki koszykowej w każdy wtorek o godzinie 15.00

• UWAGA! Mamy Niepodległą.

• W związku z przypadającą w 2018 r. setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę zachęcamy młodzież naszej szkoły do aktywnego włączenia się w przygotowywane obchody i zapraszamy do udziału w konkursach – plastycznym, literackim i muzycznym. Celem ich  jest kształtowanie świadomej postawy obywatelskiej i patriotycznej, poszerzenie wiedzy historycznej a także rozwijanie kreatywności oraz artystycznej wrażliwości uczniów.

KONKURS PLASTYCZNY„ BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”

Tematyka – wykonanie pracy plastycznej, która będzie poświęcona wydarzeniom związanym z historią i odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 r. lub szeroko pojętym patriotyzmem.

Technika prac – dowolna. Format wykonania – A4

Prace prosimy składać do 5 listopada 2018 r.( mgr Marzena Komska – Ciesielska)

KONKURS LITERACKI„SŁOWA I SERCE DLA  NIEPODLEGŁEJ”

Tematyka – napisanie samodzielnie wiersza o tematyce patriotycznej nawiązującego do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości lub ukazującego rozumienie współczesnego patriotyzmu.

Prace prosimy składać do 5 listopada 2018 r. (mgr  Joanna Nowak - Kopeć)

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ - „ JEST TAKIE MIEJSCE, TAKI KRAJ…”

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów, zespoły wokalne lub wokalno – instrumentalne. Uczestnicy przygotowują i wykonują jedną piosenkę o charakterze patriotycznym (może to być pieśń legionowa lub współczesna).

Zgłoszenia do konkursu (wraz z tytułem piosenki) przyjmuje do 31 października
            mgr  Magdalena Skoczek

Laureaci konkursów otrzymają nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani ocenami z wybranego przedmiotu (j.polski, historia, historia
            i społeczeństwo, wiedza o kulturze)

Zwycięzców konkursów wyłoni szkolne jury składające się z przedstawicieli Rady Pedagogicznej oraz Samorządu Uczniowskiego.

Prezentacje konkursowe oraz wystawa prac plastycznych odbędą się
            12 listopada 2018
            r. na szkolnej uroczystości poświęconej 100 – leciu odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Zaproszenie

• Przewodnicząca Rady Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących zaprasza klasowe rady rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 18 października 2018 r. o godzinie 16.00 w sali 105.

• OGŁOSZENIE DLA UCZNIÓW

• OGŁOSZENIE
            Od dnia 8.10.2018r. klasa IIA uczyć się będzie w sali 20- do odwołania.

Od dnia 5.10.2018r. klasa III E uczyć się będzie w sali 23, natomiast
            klasa I A - uczy się w klasach zgodnie z planem lekcji.

Od 13.09.2018r. klasa III B uczyć się będzie w sali 21 - do odwołania.

• etap szkolny Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała

• W dniu 3.10.2018  w I LO w Brzozowie został przeprowadzony etap szkolny Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała. W konkursie wzięło udział 31 uczniów.

Do etapu powiatowego awansowali:

Klasa I

1. Klaudia Szerszeń 1a