• Święto liczby PI

• 25.03.2024
        • 15 marca nasi matematycy na różne sposoby uczcili święto liczby Pi. Pomysłów nie brakowało, począwszy od udziału w lekcji otwartej, przeprowadzonej przez panią Karinę Sawicką, przez rozwiązywanie zadań, rebusów, układanie puzzli, aż po degustację specjalnie przygotowanych ciasteczek - oczywiście z liczbą PI

Było na wskroś matematycznie.

• Język angielski z programem Erasmus+

• 25.03.2024
        • W poprzedni weekend ruszyła kolejna mobilność w ramach programu Erasmus+, tym razem dotycząca kadry nauczycielskiej, która w ramach uzyskanej akredytacji uczestniczy w zagranicznych kursach języka angielskiego. Joanna Chęć, Małgorzata Jarema, Marzena Komska- Ciesielska oraz Jolanta Gliściak rozpoczęły naukę języka angielskiego w Easy School of Languages w maltańskiej Valletcie, mając już za sobą weekend pełen wrażeń na słonecznej wyspie. Korzystając z pięknej pogody panie zwiedziły Gozo, opłynęły Comino oraz poznały uroki okolic Valetty.

Greetings from Malta

……………………………………………………….

Wyjazd sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

• Wolontariat z prezentami świątecznymi w Dziennym Domu Pobytu w Brzozowie

• 25.03.2024
        • Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego nasi wolontariusze postanowili odwiedzić poznanych niedawno podopiecznych Dziennego Domu Pobytu w Brzozowie, aby obdarować ich świątecznymi życzeniami i upominkami przygotowanymi własnoręcznie przy nieocenionej pomocy uczniów oraz s. Doroty Białowąs

Podobnie jak podczas wcześniejszej wizyty, tym razem również nie zabrakło radości oraz rozmów przy zapowiadającym nadchodzącą Wielkanoc świątecznym stole. Kapuśniaczki z barszczem smakowały wyśmienicie!