12 czerwca uczniowie „Kazika” wyruszyli na emocjonującą wycieczkę do parku rozrywki Energylandia! Pod opieką Pani Dominiki Kędry oraz Pani Marzeny Chudzikiewicz młodzież miała okazję skorzystać z szerokiej gamy atrakcji – od gigantycznych roller coasterów dla prawdziwych śmiałków, po pełne humoru atrakcje wodne dla tych, którzy woleli nieco spokojniejsze emocje.
Wyjazd był doskonałą okazją do integracji i zasłużonego odpoczynku po intensywnych miesiącach nauki. Wspólne emocje, śmiech i nutka adrenaliny sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników Z szerokimi uśmiechami i głowami pełnymi wspomnień miło czeka się na kolejne wspólne przygody!