• Zakończenie roku szkolnego klas 3-cich - 30 kwietnia 2021

• 28.04.2021
        • Informuję, że odbiór świadectw ukończenia szkoły odbywać się będzie według nastepującego harmonogramu:

Klasa III A - Indywidualnie u wychowawcy

Klasa III B - G: 9.00 - Sala 51

Klasa III C - G: 10.00 - Sala 204

Klasa III D - G: 11.00 - Sala 21

Klasa III E - G: 12.00 - Sala 107

Klasa III F - G: 12.30 - Sala 209

Zapraszamy!

• Historia to nie tylko nauczycielka życia, ale również przepustka do sukcesu

• 25.04.2021
        • Jan Siekaniec - uczeń klasy 2c, podczas pierwszej części etapu centralnego XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy" otrzymał ocenę bardzo dobrą za swoją pracę pisemną! Wynik ten zapewnia Janowi tytuł finalisty i uprawnia do wzięcia udziału w części drugiej finału, który - jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli, rozegrany zostanie najprawdopodobniej w czerwcu 2021 roku w Warszawie. Najważniejszy jednak jest fakt, że udział w olimpiadzie stał się dla Jana gwarancją 100% punktów na maturze z historii, przy jednoczesnym zwolnieniu z obowiązku podchodzenia do egzaminu!! Tym samym, najbliższe dwa lata nauki historii będą dla Jana jedynie przyjemnością wolną od obawy o maturalny wynik

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za spodziewany finał!

• Literacka pasja przepustką do sukcesu

• 18.04.2021
        • Amelia Malisz, uczennica klasy 3C, wywalczyła tytuł finalistki w centralnym etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Tym samym zapewniła sobie wynik 100% punktów z egzaminu maturalnego z języka polskiego zarówno na podstawowym, jak i na rozszerzonym poziomie, bez obowiązku podchodzenia do egzaminu!!!

Amelio - jesteśmy dumni. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na 100% punktów z pozostałych przedmiotów maturalnych.

• Tytuł finalisty 44 Olimpiady Języka Niemieckiego dla Marcina Matyasza

• 13.04.2021
        • Marcin Matyasz - tegoroczny maturzysta i uczestnik 44 Olimpiady Języka Niemieckiego, w etapie centralnym konkursu wywalczył tytuł finalisty, powtarzając tym samym swój ubiegłoroczny sukces!! Uzyskany wynik zwalnia Marcina z konieczności zdawania matury z języka niemieckiego w zakresie rozszerzonym, gwarantując mu jednocześnie 100% punktów z tego przedmiotu na świadectwie maturalnym!! Wywalczony sukces otwiera przed Marcinem drogę na wiele uczelni i zwiększa szansę studiowania na wymarzonym kierunku.

Serdecznie gratulujemy!