• Drodzy Ósmoklasiści i Uczniowie ILO!

• 14.06.2021
        • Mamy dla Was świetną wiadomość Decyzją Zarządu Powiatu w Brzozowie od przyszłego roku szkolnego zwiększona zostanie kwota stypendium, o które ubiegać mogą się uczniowie naszego liceum. Tym samym, wszyscy obecni licealiści oraz absolwenci szkół podstawowych, którzy rok szkolny 2020/2021 ukończą lub ukończyli z wyróżnieniem ( średnia ocen minimum 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre) będą mogli otrzymywać stypendium naukowe w ramach Programu Stypendialnego Powiatu Brzozowskiego im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w wysokości 200 zł miesięcznie Po spełnieniu wskazanych kryteriów pozostaje już tylko złożenie kompletnego wniosku w terminie do 31 sierpnia 2021 roku

Wysokie stopnie to zatem nie tylko powód do dumy i wyznacznik poziomu zdobytej wiedzy, ale także szansa na wymierne finansowe korzyści już od 1 września

• NABÓR - Drogi Ósmoklasisto!

• 08.06.2021
        • Przypominamy o konieczności dołączenia skanu wniosku o przyjęcie do szkoły w systemie elektronicznego naboru w zakładce Załączniki, a następnie kliknięcia w zakładkę Akcje---->Złóż wniosek. W przeciwnym razie Wasz wniosek nie będzie widoczny w systemie naboru.

Po złożeniu wniosku prosimy o kontakt w celu sprawdzenia poprawności złożenia wniosku - 134341774

Jak wypełnić wniosek krok po kroku....

• Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego

• 23.06.2021
        • Aleksandra Szczepek, uczennica klay 1C, uzyskała tytuł finalistki V Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych organizowanego przez Koło Naukowe Prawa Kanonicznego Regula Iuris, działające na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tym samym, Aleksandra dołączyła do grona uczniów, którzy realizują się nie tylko na płaszczyźnie szkolnej, ale sięgają po laury w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na najwyższych szczeblach.

Serdecznie gratulujemy!

• "Moje miejsce na ziemi, mój dom, mój region"

• 23.06.2021
        • „Moje miejsce na ziemi, mój dom, mój region” - to myśl przewodnia i temat konkursu zorganizowanego przez Starostę Brzozowskiego, w którym udział wzięli również nasi uczniowie, a wśród nich Marianna Fic - uczennica klasy 1A i laureatka konkursu!

Marianna zagwarantowała sobie wyróżnienie pracą plastyczną, w której w sposób graficzny wyraziła, jak rozumie definicję Małej Ojczyzny.

Gratulujemy sukcesu!