• Odeszli od nas -Pamiętamy

• 28.10.2021
        • Uroczystość Wszystkich Świętych to czas wspomnień, refleksji nad życiem i śmiercią oraz pamięci o tych, którzy odeszli.

W tym pełnym nostalgii dniu wspominamy również naszych zmarłych Nauczycieli. Zapalmy dla Nich Płomień Pamięci.

• Ruszył nabór stypendiów Urzędu Marszałkowskiego

• 28.10.2021
        • Zgodnie z uchwałą Zarządu Województwa Pdkarpackiego w Rzeszowie ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium

Początek naboru 27 października 2021 r.  godz. 10:00  zakończenie 10 listopada 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.podkarpackie.edu.pl/index.php/o-projekcie

Link do narzędzia informatycznego za pomocą którego będą składane wnioski: https://cu.podkarpackie.pl/uslugi/87911

• 27.10.2021
        • Od 27.10.2021 r. do 29.10.2021 r. klasy 3Ag i 3Eg będą uczyć się w trybie zdalnym. Lekcje będą prowadzone zdalnie przez nauczycieli zgodnie z planem lekcji.

Dyrektor Szkoły

• Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Błogosławionym Prymasie Tysiąclecia Kardynale Stefanie Wyszyńskim

• 22.10.2021
        • 14 października rozstrzygnięty został konkurs poświęcony pamięci Błogosławionego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w którym udział wzięli uczniowie VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół średnich. Jury, po zapoznaniu się z treścią prac konkursowych, wyłoniło zwycięzców, którzy wykazali się najszerszą wiedzą dotyczącą życia i twórczości Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce 19 października w Bazylice Mniejszej w Brzozowie, podczas Mszy Świętej związanej z uroczystościami obchodów Dnia Patrona Powiatu Brzozowskiego bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Wśród laureatów trzech pierwszych miejsc znaleźli się:

Anna Niemiec - uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie, uzyskując 76 punktów,

Zuzanna Kędra - uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, uzyskując 64 punkty,

Patryk Smętek - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie, uzyskując 62 punkty.

Ponadto, wyróżnienie otrzymali:

•Maja Czebieniak - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie, uzyskując 60 punktów,

•Oliwia Olejko - uczennica Szkoły Podstawowej Nr 2 W Przysietnicy, uzyskując 60 punktów,

•Weronika Fic - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie, uzyskując 60 punktów,

•Kinga Kozioł - uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, uzyskując 52 punkty,

•Karolina Stemulak - uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie, uzyskując 52 punkty,

•Kamil Drożdżal - uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie, uzyskując 52 punkty,

•Natalia Mikoś - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie, uzyskując 52 punkty.

Wszyscy wymienieni uczniowie nagrodzeni zostali upominkami ufundowanymi przez Powiat Brzozowski, Parafię rzymsko - katolicką pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej- Koło w Brzozowie.

Galeria z przeprowadzenia konkursu i rozdania nagród.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy wielu kolejnych sukcesów w podejmowanych wyzwaniach!

„Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! - serce orle i wzrok orli ku przyszłości.”

Kardynał Stefan Wyszyński