• PILNE -NAUCZANIE ZDALNE

• 18.10.2021
        • Od 19.10.2021 klasy : 1D,2a,2e,3bG

prowadzą naukę poprzez nauczanie zdalne.

Prosimy uczniów tych klas o nieprzychodzenie do szkoły.

Lekcje będą prowadzone zdalnie przez nauczycieli zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

O terminie zakończenia kwarantanny poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

• „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

• 11.10.2021
        • Całą społeczność szkolną - wszystkich nauczycieli, uczniów, pracowników administracji oraz przyjaciół naszej szkoły zapraszamy na Mszę Świętą w intencji zmarłej Agnieszki Kostki - wieloletniej nauczycielki i oddanej koleżanki, która w lipcu przegrała walkę z ciężką chorobą. Co roku Agnieszka towarzyszyła nam w uroczystościach upamiętniających rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, dziś my przywołamy pamięć Agnieszki, łącząc się we wspomnieniach i modlitwie o pokój Jej Duszy.

Msza Święta odprawiona zostanie 13 października 2021 roku o godzinie 12:30 w Bazylice Mniejszej w Brzozowie. W modlitewnej intencji wspomnimy również wszystkich zmarłych Nauczycieli, którzy przez lata współtworzyli charakter naszej szkolnej społeczności.

• KOLEJNE SUKCESY NASZYCH BIEGACZY

• 13.10.2021
        • Drugie już zawody sportowe w ramach Powiatowej Licealiady rozegrano w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6x800m. Odbyły się one w dniu 6.10.2021r na stadionie MOSiR Brzozów. Nasze biegaczki i biegacze znów byli poza zasięgiem rywali i z dużą przewagą wygrali swoje biegi, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Sztafety wystąpiły w składzie:

dziewczęta-Nina Bartkowska, Joanna Głowacka, Dorota Bieniasz, Kinga Fil. Wiktoria Wrona,, Wiktoria Szerszeń, rez.-Julia Glazer.

chłopcy-Michał Komski, Dawid Jajko, Michał Chęć, Jakub Buczek, Kacper Olejarski, Jakub Pilawski, rez-Kamil Janusz.

Finał Wojewódzki odbędzie się w Kolbuszowej. Życzymy powodzenia!!