• II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

• 10.12.2021
        • Uczniowie klasy 3BG – Klara Dydak, Izabela Rzepka, Mateusz Jakiel, Patryk Jóźwiak i Jakub Skiba rozwijający swoje umiejętności pod opieką nauczycielki chemii pani Barbary Owoc, wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej, której celem jest rozwijanie wśród licealistów zainteresowań chemią oraz stworzenie możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Ponadto, na laureatów konkursu czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz indeksy na studia na wydziale chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach: Chemia, Chemia medyczna i Chemia zrównoważonego rozwoju.

Przed możliwością zdobycia nagrody głównej stanęła Izabela Rzepka, która jako jedyna z całej piątki uczniów biorących udział w olimpiadzie zakwalifikowała się do II etapu konkursu, zwiększając tym samym swoje szanse na znalezienie się wśród finalistów i zdobycie wymarzonej przepustki na studia!

Serdecznie gratulujemy oraz trzymamy kciuki za awans do finału!

• Zdalne nauczanie klasa 3bG

• 06.12.2021
        • W związku z nowym przypadkiem wystąpienia koronawirusa wśród uczniów, informujemy, że od 07.12.2021r. do 13.12.2021 włącznie klasa 3bG będzie się uczyć w systemie zdalnym. Szczegółowe informacje na temat kwarantanny każdemu z uczniów przekaże jutro Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Brzozowie.