• Kochani maturzyści!

• 30.04.2022
        • Za Wami czas szkolnych doświadczeń, wiele niezapomnianych, może czasami trudnych ale i również pięknych chwil. Przed Wami nowy rozdział życia, a wraz z nim nowe wyzwania, plany, marzenia i nadzieje…

Dziś, u progu dorosłości, życzymy Wam jedynie właściwych wyborów, satysfakcji płynącej z osiąganych celów, matury na 100%, wiary w moc własnych możliwości, dobrych ludzi wokół i radości życia w każdej z czekających Was chwil. Cieszcie się życiem, spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i pamiętajcie o tym, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla Was otwarte!

Galeria zdjeć

• XIV EDYCJA KONKURSU „MŁODZI A JAN PAWEŁ II”

• 29.04.2022
        • Tematem tegorocznej edycji konkirsu jest:

”Wy Młodzi, jesteście pierwszymi apostołami
          i ewangelizatorami młodzieży.
          Nie wystarczy odkryć Chrystusa,

trzeba Go nieść innym!
          Chrystus Wam ufa i liczy na Waszą współpracę”

Jan Paweł II

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół średnich
           z terenu powiatu brzozowskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Pełna wersja regulaminu.

• Półfinał wojewódzki w pływaniu

• 29.04.2022
        • 27.04.2022 w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali:Karolina Paczkowska, Kacper Data, Aleksander Gregorowicz, Jausz Kamil, Tomasz Kurcoń, Szymon Leń, Karol Muszyński, Filip Paczkowski, Kacper Turoń.

Karolina Paczkowska w stylu dowolnym dziewcząt zajęła II miejsce, a Filip Paczkowski w tej samej konkurencji chłopców zajał III miejscie.Sztafeta chłopców zajęła IV miejsce.

Gratulujemy wyników.

• V Maraton Maturalny z matematyki

• 27.04.2022
        • 22 kwietnia uczniowie klas maturalnych brali udział w kolejnym - V Maratonie Maturalnym z Matematyki. Tym razem w wydarzeniu wzięło udział 48 uczniów, 26 uczniów w zakresie podstawowym oraz 22 w zakresie rozszerzonym. Maraton przebiegał  jak poprzednio w trzech częściach. Moduł pierwszy, trwający tym razem 60 minut, miał formę wykładowo-ćwiczeniową. Uczniowie z pomocą nauczycieli rozwiązywali typowe zadania maturalne m.in. zadania dotyczące ciągów, rachunku prawdopodobieństwa, geometrii analitycznej, planimetrii i zadania na dowodzenie. Po krótkiej przerwie przystąpili do części drugiej: mini – matury, która trwała 90 minut i pozwoliła uczniom samodzielnie zmierzyć się z podobnymi (i nie tylko) zadaniami. Ostatni- trzeci moduł był podsumowaniem i krótkim omówieniem matury.

Przed maturzystami już niedługo prawdziwy egzamin maturalny z matematyki. Życzymy  łatwych zadań, dużo optymizmu i wiary we własne siły. Połamania piór!

• II miejsce w regionalnym etapie konkursu "TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego"

• 26.04.2022
        • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w regionalnym etapie konkursu "TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego", który odbył się 22 kwietnia 2022 roku w Przemyślu. Była to już VII edycja tego popularnego konkursu, w czasie którego uczestnicy musieli wykazać się ogromną wiedzą dotyczącą historii, gospodarki, polityki czy kultury Niemiec. Reprezentująca nasze liceum drużyna w składzie : Julia Gazda z klasy 2c, Jakub Wójcik z klasy 2b oraz Jan Siekaniec z klasy 3c, uplasowała się na świetnym II miejscu, tracąc tylko jeden punkt do liderów konkursu.

Julka, Kuba, Janek - serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!!