• WYNIKI KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO

          • W dniu 18 maja br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie odbył się konkurs języka polskiego dla uczniów klas trzecich gimnazjów z terenu powiatu brzozowskiego. Wzięło w nim udział 39 uczniów gimnazjów m.in. z Brzozowa, Orzechówki, Trześniowa, Turzego Pola.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy wyników.

            Wyniki konkursu:

            I miejsce –  Mateusz Piotrowski - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 25pkt /32 pkt

                                  Urszula Data – Zespół Szkół w Brzozowie 25 pkt /32 pkt

                                  Amelia Malisz – Zespół Szkół w Brzozowie 25 pkt /32 pkt

            II miejsce –  Michał Sadowski – Zespół Szkół w Brzozowie 24 pkt /32 pkt

                                  Krystian Preisnar – Zespół Szkół w Orzechówce 24 pkt /32 pkt

            III miejsce -  Anita Federczak- Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Katarzyna Folta - Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Rafał Rakoczy - Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Martyna Wrona - Szkoła Podstawowa w Turzym Polu 23 pkt /32 pkt

                                  Zuzanna Wojnicka - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Izabela Penar - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

             

            Wyniki konkursu zostaną rozesłane do szkół drogą mailową.

            Gratulujemy.

          • WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO

          • Dnia 22 maja 2018r. odbył się w naszej szkole KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW POWIATU BRZOZOWSKIEGO.

            Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce Wojnicka Martyna - Gimnazjum ZSO Brzozów - 86/91 pkt
            II miejsce Bedanrczyk David -  Górki - 75/91 pkt
            III miejsce Wojnicka Zuzanna - Brzozów - 74/91 pkt, Dydak Jakub - ZSO Brzozów - 74/91 pkt, 
            IV miejsce Rakoczy Rafał - ZSO Brzozów - 65/91 pkt,  Sadowski Michał - ZSO Brzozów 65/91 pkt, 
            V miejsce Piwowar Arkadiusz - ZSO Brzozów - 64,5/91 pkt

            Gratulujemy.
             

          • Wyniki Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Powiatu Brzozowskiego.

          • Dnia 16. maja 2018r. odbył się w naszej szkole KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW POWIATU BRZOZOWSKIEGO. Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce Marcin Matyasz - Przysietnica- 60,5 / 61pkt

            II miejsce Sabina Skiba- Brzozów- 57,5 / 61pkt

            III miejsce Martyna Wojnicka - ZSO w  Brzozowie- 54/61 pkt

             Wyniki pozostałych uczniów:

            4. Sabina Skiba 53 pkt

            5. Katarzyna Folta 45 pkt

            6. Amelia Malisz 44,5 pkt

            7. Kacper Kwieciński 43,5 pkt

            8. Ewelina Kuś 41 pkt

            9. Gabriela Rygiel 39 pkt

            10. Patrycja Hućko 37 pkt

            11. Paulina Hućko  31,5 pkt

            12. Alicja Piotrowska 27 pkt

             

        • Wojewódzki finał w Szachach Indywidualnie
          • Wojewódzki finał w Szachach Indywidualnie

          • Sukcesem zakończył się udział naszych szachistów w Finale Wojewódzkim Indywidualnych  Mistrzostw Szkół  Ponadgimnzajalnych w Szachach, które odbyły się w Górnie  w dniu   25.05.2018r. W kategorii dziewcząt Zuzanna  Jurkiewicz (2 f) zajęła 2 miejsce.
            W kategorii chłopców Piotr Żak (2a) zajął 5 miejsce a Szymon Jamrugiewicz (2e)
            11 miejsce.
            Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof  Łobodziński.
            Gratulujemy dobrych występów zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

          • OGŁOSZENIE

          • W związku z przypadającą w tym roku 100 rocznicą odzyskania niepodległości,  nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym  „GODNOŚĆ. WOLNOŚĆ. NIEPODLEGŁOŚĆ”, którego celem jest wspieranie przedsięwzięć w zakresie edukacji  patriotycznej  i obywatelskiej dzieci i młodzieży.

                     Bardzo prosimy wszystkich uczniów o pomoc  w przygotowaniu wystawy złożonej z pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości w 1918 r. oraz budową państwa II RP i dostarczenie do szkoły pamiątek  rodzinnych związanych z udziałem swych przodków w I wojnie światowej lub okresem międzywojennym (zdjęcia, listy, medale, przypinki, przedmioty militarne, dokumenty, przedmioty codziennego użytku).

                     Prosimy o przyniesienie pamiątek do 5 czerwca (wtorek) i przekazanie ich nauczycielom historii.

                     Uczniowie, którzy przyczynią się do zorganizowania wystawy otrzymają oceny bardzo dobre z historii lub języka polskiego oraz wezmą udział w bezpłatnej wycieczce patriotycznej do Warszawy w nowym roku szkolnym.

          • WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

          • WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

             

            Dnia 21 maja 2018 r.  o godzinie 10.00 odbył się w naszej szkole KONKURS HISTORYCZNY  DLA GIMNAZJALISTÓW  POWIATU BRZOZOWSKIEGO. Wzięło w nim udział 43 uczniów
            z III klas gimnazjum z Brzozowa, Bliznego, Dydni, Górek, Haczowa, Humnisk, Przysietnicy, Orzechówki, Trześniowa i Turzego Pola.

             

            Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce         Amelia Szuber  – Haczów  -  59/ 61pkt

            II miejsce        Jakub Dydak  – ZSO w Brzozowie58/61 pkt

            III miejsce      Gabriela Potoczna  - Blizne  – 57/61 pkt

            IV miejsce      Katarzyna Folta  – ZSO w Brzozowie56/61 pkt

            V miejsce        Kacper Częczek  – Blizne  – 53/61 pkt

             

            Wyniki pozostałych uczniów biorących udział w konkursie są następujące:

            Miejsce

            Nazwisko

            Imię

            Szkoła

            6

            Inglot

            Marcelina

            ZSO Brzozów

            7

            Buczek

            Weronika

            Orzechówka

            7

            Fijałka

            Hubert

            ZSO Brzozów

            7

            Brajta

            Karol

            ZSO Brzozów

            8

            Malisz

            Amelia

            ZSO Brzozów

            9

            Nastał

            Barbara

            Turze Pole

            9

            Wojnicka

            Martyna

            ZSO Brzozów

            10

            Wasylewicz

            Kacper

            Haczów

            11

            Bednarczyk

            David

            Górki

            12

            Preisnar

            Krystian

            Orzechówka

            12

            Sadowski

            Michał

            ZSO Brzozów

            13

            Wojtuń

            Paulina

            Trześniów

            13

            Kielar

            Kacper

            Orzechówka

            14

            Płonka

            Gabriela

            Orzechówka

            15

            Federczak

            Anita

            ZSO Brzozów

            16

            Macyk

            Marcelina

            Haczów

            16

            Lepucki

            Michał

            Brzozów

            17

            Śmigiel

            Jakub

            Blizne

            18

            Wójcik

            Izabela

            Trześniów

            19

            Sobota

            Weronika

            Przysietnica

            19

            Karbowski

            Michał

            Górki

            19

            Data

            Urszula

            ZSO Brzozów

            20

            Sadowska

            Aleksandra

            ZSO Brzozów

            21

            Jarosz

            Tomasz

            ZSO Brzozów

            22

            Rygiel

            Gabriela

            ZSO Brzozów

            22

            Pilawska

            Natalia

            ZSO Brzozów

            23

            Czajka

            Dominik

            Haczów

            24

            Wiktorowicz

            Filip

            Przysietnica

            25

            Janocha

            Aleksandra

            Haczów

            26

            Piwowar

            Aleksander

            ZSO Brzozów

            27

            Żyłka

            Joanna

            ZSO Brzozów

            28

            Buczkowicz

            Karol

            Humniska

            29

            Pilszak

            Daniel

            Humniska

            30

            Bluj

            Martyna

            Dydnia

            31

            Górski

            Korneliusz

            Turze Pole

            32

            Kustroń

            Ksawery

            ZSO Brzozów

            33

            Korfanty

            Roksana

            ZSO Brzozów

            34

            Kielar

            Julia

            Humniska

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczegółowe informacje na temat uzyskanych punktów dostępne w sekretariacie szkoły (tel. 13 43 417 74).

             

        • Wyniki Konkursu Literackiego "Młodzi a Jan Paweł II"
          • Wyniki Konkursu Literackiego "Młodzi a Jan Paweł II"

          • W tym roku temat przewodni konkursu

            "Młodzi a Jan Paweł II"

            brzmiał

            "Zachęceni przez Sw.Jana Pawła II wołajmy o dary Ducha Świętego"

            Zostało zgłoszonych 17 prac.

            Na posiedzeniu Jury konkursu w dniu 22.05.2018 wybrano zwycięzcę oraz wyróżniono 3 prace.

            Wyniki konkursu

             

        • Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!
          • Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!

          • Miło nam poinformować, że Jakub Dydak, uczeń klasy 3 Gimnazjum zajął 3. miejsce i uzyskał tytuł laureata 3. miejsca eliminacji centralnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, która odbyła się 10 maja w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

            Oprócz nagrody rzeczowej, Jakub otrzymał zaproszenie na warsztaty do Najwyższej Izby Kontroli, które odbędą się w czerwcu i poprowadzi je prezes NIK Krzystof Kwiatkowski.

            W eliminacjach centralnych wzięła też udział Katarzyna Folta, która również uzyskała bardzo ładny wynik i zdobyła tytuł finalisty.

            Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!  - Obrazek 1Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!  - Obrazek 2Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!  - Obrazek 3

             

          • WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO

          • 17 maja o godzinie 10.00 odbył się KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO. Wzięło w nim udział 21 gimnazjalistów z Brzozowa, Bliznego, Golcowej, Górek, Haczowa, Przysietnicy nr 2, Orzechówki i Turzego Pola. Uczniowie rozwiązywali pięć zadań w czasie 60 minut.

            Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce         Katarzyna Folta – ZSO w Brzozowie  - 25 pkt

            II miejsce        Karol Brajta – ZSO w Brzozowie – 19 pkt

            III miejsce      Hubert Fijałka - ZSO w Brzozowie – 15 pkt

            IV miejsce      Amelia Szuber – Haczów – 13 pkt

                                    Weronika Buczek – Orzechówka  - 13 pkt

            V miejsce        Kinga Konopka – Blizne – 12 pkt

             

            Wyniki pozostałych uczniów biorących udział w konkursie są następujące:

            Miejsce

            Nazwisko

            Imię

            Szkoła

            6

            Płotczyk

            Dawid

            Blizne

            6

            Macyk

            Marcelina

            Haczów

            7

            Płonka

            Gabriela

            Orzechówka

            8

            Wawrzak

            Joanna

            Brzozów ZSO

            9

            Piotrowski

            Mateusz

            Brzozów

            9

            Rachfał

            Karolina

            Golcowa

            10

            Kwieciński

            Kacper

            Przysietnica nr 2

            10

            Wrona

            Martyna

            Turze Pole

            11

            Florek

            Martyna

            Górki

            11

            Glazer

            Kacper

            Orzechówka

            12

            Omachel

            Kacper

            Haczów

            12

            Wojtowicz

            Urszula

            Turze Pole

            12

            Bednarczyk

            David

            Górki

            13

            Piwowar

            Arkadiusz

            Brzozów ZSO

            14

            Wojnar

            Tomasz

            Golcowa

            GRATULUJEMY

          • Informacja dla stypendystów Urzędu Marszałkowskiego

          • Uczniowie pobierający stypendium z Urzędu Marszałkowskiego proszeni są o pobranie w sekretariacie szkoły druków ankiety dotyczącej realizacji projektu .

          • Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

          • W dniu 15.03.2018 r odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Wzięło w nim udział w sumie 63 uczniów:  10 osób z gimnazjum, 24 osoby z klas pierwszych, 14 z klas drugich i 15 z klas trzecich.
             
            Najlepsze wyniki uzyskali:
             
            w kategorii Kadet klasa II gimnazjum:
            1. Siadkowski Miłosz –   IIa – wynik bardzo dobry
            2. Masłyk Katarzyna – IIa – wynik wyróżniony
             
            w kategorii  Junior klasa III gimnazjum:
            Karol Brajta – IIIG
            Hubert Fijałka – IIIG
             
             w kategorii Junior klasa I LO:
            1. Szewczyk Szymon – Ia – wynik wyróżniony
            2. Skarbek Julia – Ia – wynik wyróżniony
            3. Chrobak Jakub – Ia – wynik wyróżniony

             

            w kategorii Student klasa II LO:
            1. Żak Piotr –  IIa – wynik wyróżniony
            2. Florczak Ewelina    –  IIa  –  wynik wyróżniony

             

              w kategorii Student klasa III LO:
            1. Rymarowicz Patryk – IIIa –  wynik wyróżniony
             
            Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów
                                                                     Nauczyciele matematyki
             
             

             

             

          • Konkursy przedmiotowe dla gimnazjalistów

          • Terminarz konkursów przedmiotowych dla uczniów
            klas III gimnazjum:

             

             

             

             

          • Plan lekcji

          • Na stronie szkoły opublikowany został plan lekcji obowiązujący od maja.

          • Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

          • 8:00 msza święta w kościele

            9:00 pożegnanie klas trzecich na sali gimnastycznej 

          • Wyniki Konkursu Języka niemieckiego Sprachdoktor

          •  

            Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (80% poprawnych odpowiedzi) otrzymała uczennica klasy IIb Małgorzata Czuba.

            Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (75%) otrzymała uczennica klasy III gimnazjum Amelia Malisz.

            Miłosz Siadkowski, uczeń klasy IIgA otrzymał dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku wśród uczniów klasy drugiej gimnazjum.

             Gratulujemy!

          • XII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO „MŁODZI A JAN PAWEŁ II

          • XII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO

            „MŁODZI A JAN PAWEŁ II”

            Temat

            „Zachęceni przez św. Jana Pawła II wołajmy

            o dary Ducha Świętego”

            REGULAMIN KONKURSU