• Powiatowe indywidualne zawody szachowe

• 01.12.2023
        • W środę 28 listopada w Zespole Szkół Budowlanych zostały rozegrane Indywidualne Powiatowe Zawody Szachowe dziewcząt i chłopców z powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadpodstawowych.
          W turnieju wzięło udział  10 chłopców  i trzy dziewczyny. Rywalizacja przebiegała na dystansie
          7 rund, w których zawodnicy i zawodniczki grali między sobą o tytuł najlepszego szachisty.
          Naszą szkołę w kategorii  dziewcząt reprezentowały  Klaudia Futyma (2e) i Joanna Fic (1e),
          a w kategorii chłopców  Artur Ruszel  (2a), Michał Sołtys (2e), Szymon Wrona (2e)  oraz Wiktor Korfanty (1a).
          Wśród dziewczyn najlepszy wynik oraz Mistrzostwo Powiatu zdobyła  Joanna Fic , trzecie miejsce zajęła Klaudia Futyma.
          W kategorii chłopców na trzecim miejscu (za zawodnikami z ZSE) uplasował się Artur Ruszel .
          Pozostałe  wyniki w kategorii chłopców:
          Michał  Sołtys    -   4 miejsce
          Szymon Wrona  -  6 miejsce
          Wiktor Korfanty  - 8 miejsce

Serdecznie gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów.

• Drużynowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

• 28 listopada  2023r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie odbyły się Drużynowe  zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach powiatowej licealiady.

W kategorii dziewcząt drużyna z naszej szkoły zajęła 2 miejsce premiowane awansem do dalszych rozgrywek na etapie rejonowym.

W kategorii chłopców mistrzami  powiatu  zostali zawodnicy z naszej szkoły.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów

• "Kolejna akcja Szkolnego Koła Wolontariatu za nami...."

• 29.11.2023
        • 27.11.223r. delegacja Szkolnego Koła Wolontariatu przekazała na ręce pracownika schroniska karmę, która zakupiona była w ramach przeprowadzonej wcześniej akcji szkolnej.

Tobi, Freja, Bruno...  - tak wabią się podopieczni Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, z którymi mieliśmy okazję spędzić miło czas. Pani opiekująca się zwierzętami przybliżyła  nam historię niektórych psiaków, przebywających w tej placówce. Po zapoznaniu się z każdym pieskiem wspólnie udaliśmy się na spacer. Psiaki były przesympatyczne i pełne radości. Bezpośredni kontakt z doświadczonymi przez los zwierzakami wywołał w nas wiele emocji.

Uczniowie I LO dowiedli, że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny.