W poniższym pliku znajdziecie warunki organizacji i zakres wymagań sprawdzianu komperencji językowych:
warunki_organizacji_i_zakres_wymagan_sprawdzianu_kompetencji_jezykowych.pdf
W poniższym pliku znajdziecie warunki organizacji i zakres wymagań sprawdzianu komperencji językowych:
warunki_organizacji_i_zakres_wymagan_sprawdzianu_kompetencji_jezykowych.pdf
Za Wami czas szkolnych doświadczeń, wiele niezapomnianych, może czasami trudnych ale i również pięknych chwil. Przed Wami nowy rozdział życia, a wraz z nim nowe wyzwania, plany, marzenia i nadzieje…
Dziś, u progu dorosłości, życzymy Wam jedynie właściwych wyborów, satysfakcji płynącej z osiąganych celów, matury na 100%, wiary w moc własnych możliwości, dobrych ludzi wokół i radości życia w każdej z czekających Was chwil. Cieszcie się życiem, spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i pamiętajcie o tym, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla Was otwarte!
Tematem tegorocznej edycji konkirsu jest:
”Wy Młodzi, jesteście pierwszymi apostołami
i ewangelizatorami młodzieży.
Nie wystarczy odkryć Chrystusa,
trzeba Go nieść innym!
Chrystus Wam ufa i liczy na Waszą współpracę”
Jan Paweł II
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół średnich
z terenu powiatu brzozowskiego.
Serdecznie zapraszamy.
27.04.2022 w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali:Karolina Paczkowska, Kacper Data, Aleksander Gregorowicz, Jausz Kamil, Tomasz Kurcoń, Szymon Leń, Karol Muszyński, Filip Paczkowski, Kacper Turoń.
Karolina Paczkowska w stylu dowolnym dziewcząt zajęła II miejsce, a Filip Paczkowski w tej samej konkurencji chłopców zajał III miejscie.Sztafeta chłopców zajęła IV miejsce.
Gratulujemy wyników.
22 kwietnia uczniowie klas maturalnych brali udział w kolejnym - V Maratonie Maturalnym z Matematyki. Tym razem w wydarzeniu wzięło udział 48 uczniów, 26 uczniów w zakresie podstawowym oraz 22 w zakresie rozszerzonym. Maraton przebiegał jak poprzednio w trzech częściach. Moduł pierwszy, trwający tym razem 60 minut, miał formę wykładowo-ćwiczeniową. Uczniowie z pomocą nauczycieli rozwiązywali typowe zadania maturalne m.in. zadania dotyczące ciągów, rachunku prawdopodobieństwa, geometrii analitycznej, planimetrii i zadania na dowodzenie. Po krótkiej przerwie przystąpili do części drugiej: mini – matury, która trwała 90 minut i pozwoliła uczniom samodzielnie zmierzyć się z podobnymi (i nie tylko) zadaniami. Ostatni- trzeci moduł był podsumowaniem i krótkim omówieniem matury.
Przed maturzystami już niedługo prawdziwy egzamin maturalny z matematyki. Życzymy łatwych zadań, dużo optymizmu i wiary we własne siły. Połamania piór!
Powered by aSc EduPage