• Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu

• 23.02.2023
        • W dniu 20.02.2023 w Krośnie odbył się półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu sztafetowym i indywidualnym chłopców i dziewcząt.

Obie sztafety zajęły 4 miejsce.

W rywalizacji indywidualnej :

w stylu motylkowym - I miejsce Oliwia Fejdasz

w stylu grzbietowym - II miejsce Julian Wątróbki

w stylu klasycznym - II miejsce Filip Paczkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Spotkanie z przedstawicielem Policji

• 22.02.2023
        • W dniu 20.02.2023 i 24.02.2023 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji asp. szt. Januszem Korfantym. Spotkanie profilaktyczne odbyło się w klasach 3a, 2a, 2d i 3e.

Poruszone zostały tematy: odpowiedzialności prawnej nieletnich, agresji i przemocy wobec rówieśników, zasad zachowania się w szkole i poza nią, ponadto problem cyberprzemocy i skutków, jakie ze sobą niesie niewłaściwe korzystanie z Internetu. Szczególną uwage zwrócono równiez na temat  szkodliwości środków uzależniających, narkotyków, dopalaczy oraz ich wpływu na organizm człowiek
          (filmik edukacyjny).

• Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• 23.02.2023
        • W dniu 17.02.2023 na hali I LO w Brzozowie odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. W imprezie udział wzięły 2 reprezentacje swoich szkół: I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Ekonomicznych.

Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla zespołu z I LO. Gratulujemy !!!

• Dyskoteka

• 14.02.2023
        • Drodzy uczniowie, zapraszamy jutro (środa 15 luty) na szkolną dyskotekę walentynkową. Dyskoteka odbędzie się od godziny 17:00 do 21:00, wstęp 5 zł.

Samorząd uczniowski.

• POCZTA WALENTYNKOWA

• 09.02.2023
        • Jeśli kogoś lubisz,

Napisz kartkę, narysuj serduszko, ułóż wierszyk,

Dodaj imię, nazwisko i klasę swojej walentynki.

Wrzuć kartkę do walentynkowej skrzynki (koło sekretariatu szkoły).

14 lutego "miłosny listonosz" dostarczy kartki do adresatów.

Pamiętaj!

Walentynkowa karta może wyrażać nie tylko miłość, ale też sympatię. Może być wyrazem przyjaźni, wdzięczności, okazją do skierowania miłych słów.

Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli, aby 14 lutego ubrali się na czerwono albo założyli element garderoby w tym kojarzącym się z gorącym uczuciem kolorze.

Zachęcamy do zabawy!

Samorząd uczniowski I LO