• Gabriela Barud i Jan Siekaniec na XXVIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

• 29.06.2022
        • Uczniowie naszej szkoły -  Jan Siekaniec i Gabriela Barud zostali laureatami konkursu Sejmu Dzieci i Młodzieży, którego tegoroczny temat brzmiał: „Jakie ideały żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych przetrwały i odniosły zwycięstwo?”

Nasi młodzi historycy opracowali projekt, w którym wykorzystując konwencję filmu, przedstawili postać mjr Antoniego Żubryda. Nagrodą za zajęcie wysokiego miejsca w konkursie był dwudniowy wyjazd do Warszawy oraz zwiedzanie stolicy. Uczniowie odwiedzili miejsca pełne historii i pamięci - oddali hołd żołnierzom spoczywającym na Powązkach Wojskowych,  poległym w walce o wolność naszej Ojczyzny oraz poznawali Warszawę, spacerując alejkami Łazienek Królewskich oraz ulicami Starego Miasta. 1 czerwca, jako posłowie, uczestniczyli w XXVIII sesji Sejmu Dzieci I Młodzieży, co było zwieńczeniem ich ciężkiej pracy oraz okazją do spotkania z członkami partii politycznych w budynku Sejmu RP. Wzięli tam również udział w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży, gdzie głosowali nad uchwałą.

Dwudniowa wizyta w stolicy była niezapomnianym momentem pełnym nostalgii ale także czasem na zebranie nowych doświadczeń.

• 25.06.2022
        • 24 czerwca uczniowie naszego LO odebrali świadectwa promocyjne i rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje!! Jak co roku, licealiści z najwyższą średnią otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, znajdując się tym samym w gronie uczniów mających prawo ubiegania się o stypendium Starosty Brzozowskiego.
          Galeria zdjęć

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników oraz osiągniętych sukcesów. Jesteście bogatsi o kolejne doświadczenia oraz mądrzejsi o zdobytą wiedzę, a przed Wami zasłużony odpoczynek! Zatem czas wakacji oficjalnie uznajemy za otwarty.
          Do zobaczenia we wrześniu!!!

• Zakończenie roku szkolnego 2021/22

• 23.06.2022
        • Rok szkolny 2021/22 zakończymy mszą świętą  o gdzinie 8:00 w bazylice mniejszej w Brzozowie.

O godzinie 9:00 spotkanie ogólne na boisku szkolnym, a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach.