• „W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ” SZKOLNY KONKURS WIERSZY, PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH.

09.11.2021

1. Organizator konkursu:
            I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.

2. Cele konkursu:
            - wspieranie wychowania patriotycznego i kształtowanie postaw patriotycznych
            młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej,
            - popularyzacja pieśni, piosenek i wierszy o tematyce patriotycznej,
            - doskonalenie warsztatu artystycznego młodzieży,
            - pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego,
            - promocja młodych talentów,
            - wspieranie postaw kreatywnych wśród młodzieży.

3. Adresaci konkursu:
            Uczniowie I LO w Brzozowie.

4. Kategorie prezentacji artystycznych:
            - solistka/-a,
            - duet
            - zespół.

5. Dopuszczalne formy podkładów muzycznych podczas nagrania prezentacji:
            - akompaniament własny, (zapewniamy pianino i gitarę akustyczną ),
            - akompaniament w wykonaniu towarzyszącego instrumentalisty,
            - nagranie instrumentalne na nośniku elektronicznym audiofonicznym (pendri

• Komunikat dyrektora szkoły

08.11.2021

W związku z nowym przypadkiem wystąpienia koronawirusa wśród uczniów, informujemy, że od dnia jutrzejszego (09.11.2021r.) klasy 3 B i 3 C będą się uczyć w systemie zdalnym. Klasa 3 C i chłopcy z klasy 3B od dnia dzisiejszego jako osoby z kontaktu przebywają w kwarantannie. Szczegółowe informacje na temat kwarantanny każdemu z uczniów przekaże jutro Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Brzozowie. O terminie zakończenia nauki zdalnej poinformujemy w osobnym komunikacie.

• Wybory do samorządu uczniowskiego

05.11.2021

Jesień to w naszej szkole czas wyborów do władz Samorządu Uczniowskiego! Dlatego wszystkich uczniów, którym na sercu leży dobro naszej szkoły i aktywnie chcieliby włączyć się w działanie na jej rzecz, prosimy o kontakt!!

Zgłoszenia kandydatów na stanowisko Przewodniczącego SU przyjmowane będą do dnia 10 listopada. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy skontaktować się z opiekunką SU panią Małgorzatą Kuligą lub Karoliną Paczkowską - przewodniczącą SU i uczennicą klasy 3BG

• Dzień Muzyczny

02.11.2021

3 listopada w naszej szkole będzie miał niecodzienny charakter, ponieważ z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ustanowiony został Dniem Muzycznym. Z tej okazji wszystkich naszych uczniów i nauczycieli zapraszamy do wspólnej zabawy! Na pewno każdy z Was gustuje w określonym gatunku muzycznym lub ma ulubionego wykonawcę - dajcie Więc temu wyraz, przychodząc jutro do szkoły w stylizacji powiązanej z cenionym muzycznym wykonawcą. Wszystkie osoby, które włączą się do zabawy, zwolnione zostaną tego dnia z odpowiedzi ustnej!

• Komunikat

27.10.2021

Od 27.10.2021 r. do 29.10.2021 r. klasy 3Ag i 3Eg będą uczyć się w trybie zdalnym. Lekcje będą prowadzone zdalnie przez nauczycieli zgodnie z planem lekcji.

• RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW

• Zegar