• Spotkanie z przedstawicielem Policji

      22.02.2023

      W dniu 20.02.2023 i 24.02.2023 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji asp. szt. Januszem Korfantym. Spotkanie profilaktyczne odbyło się w klasach 3a, 2a, 2d i 3e.

      Poruszone zostały tematy: odpowiedzialności prawnej nieletnich, agresji i przemocy wobec rówieśników, zasad zachowania się w szkole i poza nią, ponadto problem cyberprzemocy i skutków, jakie ze sobą niesie niewłaściwe korzystanie z Internetu. Szczególną uwage zwrócono równiez na temat szkodliwości środków uzależniających, narkotyków, dopalaczy oraz ich wpływu na organizm człowiek
      (filmik edukacyjny).

     • Dyskoteka

      14.02.2023

      Drodzy uczniowie, zapraszamy jutro (środa 15 luty) na szkolną dyskotekę walentynkową. Dyskoteka odbędzie się od godziny 17:00 do 21:00, wstęp 5 zł.

      Samorząd uczniowski.

     • POCZTA WALENTYNKOWA

      09.02.2023

      Jeśli kogoś lubisz,

      Napisz kartkę, narysuj serduszko, ułóż wierszyk,

      Dodaj imię, nazwisko i klasę swojej walentynki.

      Wrzuć kartkę do walentynkowej skrzynki (koło sekretariatu szkoły).

      14 lutego "miłosny listonosz" dostarczy kartki do adresatów.

      Pamiętaj!

      Walentynkowa karta może wyrażać nie tylko miłość, ale też sympatię. Może być wyrazem przyjaźni, wdzięczności, okazją do skierowania miłych słów.

     • Ach, co to był za bal!

      17.01.2023

      Zgodnie ze szkolną tradycją, po raz pierwszy od 2020 roku w murach naszej szkoły wybrzmiały dźwięki studniówkowego poloneza W ten jedyny w swoim rodzaju, długo wyczekiwany wieczór czas wypełniony został fantastyczną atmosferą wspólnej zabawy i z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Wieczorowe suknie, garnitury, uśmiechy - nasi uczniowie prezentowali się wspaniale!

     • Mamy srebro!

      16.01.2023

      Nasze liceum po raz kolejny zdobyło tytuł „Srebrnej szkoły” w ogólnopolskim rankingu szkół ogólnokształcących „Perspektywy”. To prestiżowe wyróżnienie zawdzięczamy przede wszystkim naszych uczniom, którzy świetnie poradzili sobie na egzaminie maturalnym oraz przez cały miniony rok zdobywali kolejne laury w olimpiadach przedmiotowych. Srebrny znak jakości to dla nas potwierdzenie wysokiej jakości pracy szkoły, powód do dumy oraz motywacja, aby nie zwalniać tempa i sięgać po więcej!

  • Librus Synergia
   • RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW

  • Zegar

   Poniedziałek 05.06.2023
  • liczba odwiedzin: 11012151