• Historyczny sukces naszej szkolnej drużyny PCK

      15.05.2023

      11 maja w Ustrzykach Dolnych odbyły się Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy zorganizowane przez Powiatowy Zarząd PCK w Ustrzykach Dolnych.
      W kategorii szkół podstawowych były to drużyny z terenu powiatu bieszczadzkiego, w kategorii szkół średnich najlepsze drużyny reprezentujące 3 powiaty: brzozowski, sanocki oraz bieszczadzki.
      Zawody zostały rozegrane na terenie „Parku pod Dębami” w centrum Ustrzyk Dolnych. Każda drużyna miała do pokonania 11 stacji urazowych, na których komisje sędziowskie oceniały pracę i zmagania poszczególnych zespołów.
      Sędziami byli ratownicy medyczni z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratowniczego oraz przedstawiciele służb mundurowych z terenu powiatu bieszczadzkiego – policjanci, ratownicy z PSP i pracownicy nadleśnictwa.
      Nasz zespół występując po raz pierwszy w Okręgowych Mistrzostwach I pomocy udanie zaprezentował się na poszczególnych stacjach urazowych zbiera

     • Kangur Matematyczny 2023

      12.05.2023

      16 marca odbył się Międzynarodowy konkurs Kangur matematyczny 2023, w którym wzięło udział 38 uczniów naszej szkoły.

      Wyróżnienia otrzymali:

      W kategorii Junior klasa II liceum - Justyna Kielar klasa 2a

      W kategorii Student klasa III liceum - Julia Grzyb klasa 3e oraz Karol Rak klasa 3a

      W kategorii Student klasa IV liceum - Tomasz Leń klasa 4a oraz Kinga Słysz klasa 4a

     • Matura 2023

      09.05.2023

      W ubiegłym tygodniu licealiści rozpoczęli sesję egzaminacyjną i przystąpili do egzaminów maturalnych w nowej formule z języka polskiego oraz wybranego języka nowożytnego, zaś wczoraj stawili czoła maturze z matematyki. To obowiązkowa część egzaminu maturalnego, od której zależeć będzie uzyskanie świadectwa maturalnego. Dziś natomiast rozpoczęła się kolejna część egzaminacyjnych zmagań, na którą składają się egzaminy w zakresie rozszerzonym z wybranych przedmiotów oraz matura ustna z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego. Ostatni punkt dla licealistów nowość w egzaminacyjnym harmonogramie, ponieważ matura ustna wraca do szkół po kilku latach nieobecności spowodowanej pandemią.

     • Uwolnij wyobrażnię

      09.05.2023

      28 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finałowym etapie Ogólnopolskiego konkursu UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ z obszaru biznes i zarządzanie, organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Celem konkursu było: nabywanie umiejętności wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii w obszarach zarządzania, poszerzenie świadomości istoty kompetencji miękkich w zakresie koordynacji projektów, a także w budowaniu strategii organizacji, zrozumienie pojęcia biznesu w kontekście praktycznym, rozwijanie wśród młodzieży świadomości nowoczesnego Lean Managmentu. W finale zmierzyło się 11 drużyn. Uczniowie w pierwszej rozgrywce rozwiązywali test dotyczący zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i zarządzania, a następnie wykonywali zadania praktyczne przed komisją konkursową.

     • Fotorelacja z pożegnania maturzystów

      05.05.2023

      28 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Zapraszamy na FOTORELACJĘ

      Uroczystość pożegnania przygotowali uczniowie klas 3b i 3d pod opieką pani Anety Brewki oraz pani Jolanty Gliściak. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbali nasi szkolni artyści, jak zawsze pod batutą pana Krzysztofa Łobodzińskiego. Wyjątkowym momentem było wykonanie pożegnalnych utworów przez dwie nasze uzdolnione abiturientki - Julię Kałamucką oraz Oliwię Mielcarek, która zagrała swoją autorską kompozycję.

     • Życzymy matury na 100%

      02.05.2023

      Drodzy Maturzyści! W przeddzień czekającego Was egzaminu maturalnego oraz u progu dorosłości życzymy Wam jedynie właściwych wyborów, samych szczęśliwych gwiazd i ludzi, którzy będą wiatrem w Wasze skrzydła. Życzymy Wam matury na 100%, miłości malującej świat kolorami szczęścia, wiary w moc własnych możliwości i potęgi nadziei, która nawet „niemożliwe” zamienia w rzeczywistość. Cieszcie się życiem, spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i pamiętajcie o tym, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla Was otwarte!

  • Librus Synergia
   • RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW

  • Zegar

   Poniedziałek 05.06.2023
  • liczba odwiedzin: 11012591